Preloader

CEDA Bilişim

Hizmetlerimiz

CEDA Bilişim

Hizmetlerimiz

WEB TASARIM

Web Tasarım konusunda "Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim" sloganıyla yola çıkan firmamız sizin talepleriniz doğrultusunda kurumsal kimliğiniz göz önünde bulundurularak logonuz ve kartvizitiniz ile uyumlu modern tasarımlar üretmektedir. Ayrıca, firmamız arşivinde bulunan tasarımlardan veya anlaşmalı olduğumuz template firmalarından dilediğiniz tasarımı sizin için özelleştirebilmekteyiz.

 

WEB YAZILIM

Günümüzde artık daha dinamik, özellikle responsive (mobil cihazlara uyumlu, esnek), sayfa yenilemeden içerik sunan ve istenilen bilgiyi hızla kullanıcıya ileten internet siteleri ön plana çıkmaktadır. İnternet siteniz sürekli güncel olmalı, müşterilerinizin sorularını asgariye indirmelidir. Bu noktada sizler için hazırladığımız esnek ve dinamik yönetim panelleri ile SEO bilgileriniz dahil, tüm içeriğinizi güncel tutabilirsiniz. Firmamız programlama aşamasında HTML, CSS, JS, JQUERY, AJAX, PHP, MYSQL dillerini kullanmaktadır. Yazılımlarımızın tamamı açık kaynak kodlu olup, müşteriye özeldir. Projeniz yayına alındığında bir kopyası da CD veya DVD'ye yüklenerek teslim edilecektir.

 

E-TİCARET

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve internetin cebimize kadar ulaşmasıyla birlikte artık yerimizden kalkmadan istediğimiz ürün hakkında incelemelere, yorumlara ve en uygun fiyatlara ulaşabiliyoruz. internet mağazacılığı her geçen gün artmakta ancak kullanıcıların çok fazla seçeneği olduğundan firmanızın başarılı olması için güçlü, kaliteli, kolay anlaşılabilir ve hızlı bir e-ticaret sistemine ihtiyacınız var. CEDA Bilişim olarak gelişmiş ve esnek bir e-ticaret alt yapısı olan Open Cart sistemini kendi özel yazılımlarımız ile harmanlayarak size özel tasarım ile birleştiriyoruz. Anlaşmalı olduğunuz banka sanal POS entegrasyonunu sağlıyor, ürünlerinizin eklenmesine yardımcı oluyor ve sitenizi satışa hazır halde teslim ediyoruz.

Ayrıca, ürün ekleme, kategorilendirme, promosyon, raporlama ve daha bir çok konuda yerinde eğitim veriyoruz.

 

WEB SİTESİ OPTİMİZASYONU

İnternet siteniz zaman içerisinde web tarayıcıların gelişmesi, yeni sistem ve yazılımların bulunması, ekran çözünürlüklerinin artması vb. gibi etkenlerden dolayı fiziksel görünümünde sorunlar yaşayabilir veya siteniz zamanla içeriklerin çoğalması nedeniyle yavaşlayabilir. Bu gibi sorunlarda internet sitenizin eksikleri giderilerek en son sisteme göre optimizasyonu sağlanır. İnternet sitenizin sorunsuz çalışması arama motorları için oldukça önemlidir.

 

SEO (Search Engine Optimization)

Hazırlamış olduğumuz internet sitelerinde en önemli konulardan birisi de SEO konusudur. SEO internet sitenizin arama motorlarında başta ülkemizde popüler olan Google, Bing ve Yandex olmak üzere üst sıralarda yer almasını sağlar. Sitenizin üst sıralarda yer alması tamamen doğallıktan geçmekte olup, tarafımızdan hazırlanan SEO yazılımı ile site title, description ve keyword tanımlamalarınız sayfa içeriğine göre dinamik olarak oluşturulmaktadır. SEO konusunda diğer gerekli enstrüman ise backlink sistemidir. Backlink konusunda sitenizi Google, Bing, Yandex ve DMOZ'a ekliyor, ayrıca mevcut değilse isteğinize göre Facebook, Twitter, Linkedin ve diğer sosyal medya kanallarında hesaplarınızı açarak dilerseniz yönetimini sağlıyoruz.

 

SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI

Firmalarınız ve Markalarınızın daha fazla kişi tarafından tanınmasını ve müşteri potansiyelinizin arttırılmasında en önemli pay sahibinden birisi de sosyal medya olmuştur. Sizler için sosyal medya hesaplarınızı açarak takibini sizin adınıza gerçekleştirerek sosyal medyadaki bilinilirliğinizi ve aynı oranda takipçi sayılarınızı da artırıyoruz. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden reklam çalışmaları yaparak bunların takibini ve raporlarını sizlere sunuyoruz. Sosyal medya üzerinden ne gibi çalışmalar yapılması gerektiğini ve nasıl daha verimli şekilde kullanılabileceğini sizler için inceleyerek stratejinizi belirlemenize olanak sağlıyoruz.

 

İÇERİK YÖNETİMİ

Internet sitenizde sürekli güncellenmesi gereken bilgiler mi var? Kendiniz veya bu iş için deneyimli olan ekibiniz için hazırladığımız yönetim panelleri ile sitenizin SEO bilgileri dahil tüm içeriğini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, ben bu işten anlamam, bu işe ne ayıracak zamanım ne de benim için takibini sağlayacak ekibim var derseniz. Deneyimli editörlerimiz tarafından destek alabilir, sitenizin ve sosyal medya kanallarınızın sürekli güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

E-POSTA YÖNETİMİ

Elektronik postalar, mesaj, resim ve döküman iletiminde büyük kolaylık sağlamakta ve bilgi takibi açısından da güvenlidirler. E-Posta hizmetinden kesintisiz ve kayıpsız bir şekilde blacklist ve spam'a düşmeden faydalanabilmek adına bu hizmeti kaliteli ve güvenli bir sağlayıcıdan almanız gerekmektedir. CEDA Bilişim olarak e-posta hizmetlerinde YANDEX alt yapısını kullanmaktayız. Hizmet içerisinde 1000 Adet E-Posta hesabı ve her bir kullanıcı için 10 GB alan mevcuttur.

 

DOMAIN & HOSTİNG

CEDA Bilişim olarak domain ve hosting konusunda Türkiye'nin bir numarası olan Isim Tescil ile çalışmaktayız. Projenizin yayına alındığı tarihten itibaren bir yıl hosting hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz. Bir yıl sonunda ekibimiz tekrar sizinle iletişime geçerek cüzi fiyatlarla yenileme işlemini sağlayacaktır. Ayrıca, eğer daha önce satın almış olduğunuz bir domaininiz varsa DNS yönetiminden, ns1.cedabilisim.com ve ns2.cedabilisim.com name server adreslerimize yönlendirme yaparak kullanabilirsiniz.

 

WEB ADVERTISING

İnternet sitenizi hızla duyurmak, ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere ulaştırmak adına Google, Facebook, Yandex, Bing ve Mynet gibi platformlarda text, banner, video reklamları ve tanıtım filmlerini uygun fiyatlara yayınlatabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçi sayıları yüksek internet sitelerinde reklam bannerlarınızın yer almasını sağlayabilir. Bu konuda firmamızdan danışmanlık alabilir veya reklam yönetimi konusunda hizmet alabilirsiniz.