Preloader

CEDA Bilişim

Hakkımızda

CEDA Bilişim

Hakkımızda

FİRMAMIZ

Sektörde 2006 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ile genç, dinamik, tecrübeli ve eğitimli personelimizle 2014 yılından itibaren CEDA Bilişim çatısı altında bir araya geldik. Genellikle referans üzerine özel yazılım çalışmaları yapmaktayız. Müşteri sayımız, güçlü referanslarımız sayesinde hızla artmaktadır. Tercih edilmemizin en önemli nedeni, kapsamlı, kaliteli, kolay kullanımlı ve ekonomik hizmetler sunuyor olmamızdır. Bu özellikler sayesinde herkes web sitesi sahibi olabilmekte ve sitesini bir başkasına ihtiyaç duymadan internete bağlanabildiği her ortamdan yönetebilmektedir. Web yazılım ürünlerimiz, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

 

KADROMUZ

Ekibimiz yazılım uzmanı, grafik-web tasarımcı, SEO uzmanı, sosyal medya uzmanı ve reklam danışmanı'nın da bulunduğu bir kadro ile eğitimli ve deneyimli destek personelinden oluşmaktadır.

 

HEDEFİMİZ

Uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak kullanılabilir ürünler ortaya çıkarmaktır. Düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.

Bir internet siteniz olmasını mı istiyorsunuz? Aklınızda internet'te can bulmasını istediğiniz bir projeniz veya fikriniz mi var? Siz de vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.